Dominikańskie Duszpasterstwo "Schron" w Poznaniu

Szkoła średnia, ponadgimnazjalna i gimnazjum


#1 2009-12-04 17:44:52

Phoenix

Użytkownik

status tadzikman@aq
13115658
Call me!
Skąd: Poznań/Kobyle Pole
Zarejestrowany: 2009-10-18
Posty: 17
Punktów :   
WWW

Kino... 12 grudnia 2009

Mamy iść do kina a ja miałem się przyjrzeć co jest ciekawego. Avatar nie wchodzi w grę bo jest od 25 grudnia w kinach. Tak więc kilka propozycji (opisy ściągam ze strony bo raz moja CAŁA praca się skasowała!!!):

1. Kropka.com

Opowieść o starciu dwóch generacji i światów. Águas-Altas - mała wieś w Portugalii - zostaje pozwana przez hiszpańską korporację z powodu… strony internetowej. Wieś jest gospodarzem domeny o tej samej nazwie, co międzynarodowa marka wody mineralnej. Sądowa batalia szybko zamienia się w medialny cyrk. W mieszkańcach wsi rodzi się duma i poczucie przynależności. Nawet ci, którzy nie wiedzą, czym jest Internet, czują się w obowiązku bronić strony internetowej…

ZWIASTUN

2. Zombieland

Niewesołe jest życie nastolatka, zwłaszcza po zombie-apokalipsie. Kumple zredukowani do plątaniny jelit, dziewczyna nadgniła, rodzina w początkowym stadium analfabetyzmu (ciągle tylko "agh ugh" i "ble ble", jak u Żuławskiego). Kina pozamykane, w klubach pustki, na stadionach mało emocjonująca gra w zabijanego. Główny bohater zna ten ból. Siedząc na sedesie w publicznej toalecie i ściskając gorączkowo strzelbę, nie wygląda kwitnąco. Wkrótce do jego kabiny zapuka jednak przygoda.
Na razie wydaje mi się najciekawszą pozycją (ten komentarz jest już mój )

ZWIASTUN HD!


3. 500 dni miłości

Zwariowana komedia romantyczna o młodej kobiecie, która nie wierzy w miłość, dopóki nie spotyka na swej drodze chłopaka, gotowego na wszystko, by zdobyć jej serce.

ZWIASTUN

4. Mikołajek

Mikołajek to chłopiec, który ma wielu przyjaciół oraz mnóstwo energii do zabawy. I jak to zwykle bywa ze świetnymi pomysłami małych chłopców, dorośli nie wiadomo dlaczego uważają je za zupełnie nieodpowiednie. Dlatego zarówno przyjaciele Mikołajka, jak i on sam, wciąż pakują się w kłopoty, choć bardzo się starają być grzeczni.

ZWIASTUN

No i to by było na tyle. Są jeszcze dokumenty i muzyczne. Ale nie wiem czy to nas - ministrantów zainteresuje. Sorry, że teksty nie moje ale się nie wiem czemu skasowały ...


Źródła: Zwiastuny:YouTube; Teksty: FilmWeb.pl


Ostatnio edytowany przez Phoenix dnia 31 lutego 2012 (Za trzy lata 25:61:61)

Offline

 

#2 2009-12-06 19:32:10

paweljaroszczak1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-17
Posty: 13
Punktów :   

Re: Kino... 12 grudnia 2009

o tych dwuch ostatnich to chyba zapomnij bo nie wiem czy jakis facet chciałby isc na komedie romantyczna.
a tak wogle na prawde nie ma nic innego?? bo te filmy to wygladaja mi na cienkie...

Offline

 

#3 2009-12-06 21:38:45

Phoenix

Użytkownik

status tadzikman@aq
13115658
Call me!
Skąd: Poznań/Kobyle Pole
Zarejestrowany: 2009-10-18
Posty: 17
Punktów :   
WWW

Re: Kino... 12 grudnia 2009

To są premiery... A tak poza tym to:
2012 - które wykluczyliśmy bo ponoć większość na nim była

Dom Zły - raczej wątpię...

Magiczne Drzewo - uff... polskie przygodówki

Nigdy nie mów nigdy - ... Taki żart komedia obyczajowa

Opowieść Wigilijna - coś w sam raz dla nas... jakimi nie być w przyszłości

Prawo zemsty - nie mam pojęcia o czym to jest...

Zaklęci w czasie -  nie łudźcie się też myślałem że to SF... to romans...

Repertuar z dnia 6.12.2009 w Multikinie 51


Ostatnio edytowany przez Phoenix dnia 31 lutego 2012 (Za trzy lata 25:61:61)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gra-pokemon4.pun.pl www.bwprojekt.pun.pl www.ratmedpam.pun.pl www.hsp.pun.pl www.narutograforum.pun.pl